لطفا صبر کنید ...سوالات متداول کاربران

سوالاتی از پیش تعیین شده جهت پاسخگویی به مشتریان عزیز…

  • آیا محصول واقعا تولید انگلستان است و آیا محصول موجود در ایران با انگلستان متفاوت است؟
  • آیا با توجه به حضور کلمپ اتوماتیک در کاتترها، احتیاجی به هپارین لاک هست؟
  • نحوه استفاده از کلمپ اتوماتیک به چه صورت است؟
  • چرا لومن های کاتتر KIMAL شفاف نیستند؟
  • تکنولوژی Multi Tube چیست؟
  • آیا کاتترهای KIMAL تحت پوشش بیمه است؟
آیا محصول واقعا تولید انگلستان است و آیا محصول موجود در ایران با انگلستان متفاوت است؟

بله، برای حصول اطمینان از اینکه محصول مورد استفاده در ایران فرقی با محصول در انگلستان و حتی اروپا ندارد می توان به نامه رسمی موجود در چرا آذرمدیک اشاره کرد.

آیا با توجه به حضور کلمپ اتوماتیک در کاتترها، احتیاجی به هپارین لاک هست؟

خیر، کلمپ اتوماتیک به صورت پیش فرض بسته است و از آمبولی هوا، خون ریزی و ورود هوا جلوگیری می کند، اما مشابه سایر برندها روند شست و شو و هپارینه کردن بعد از هربار استفاده از این لاین ها مطابق گاید لاین های جهانی انجام می شود.

نحوه استفاده از کلمپ اتوماتیک به چه صورت است؟

به هیچ عنوان از سوزن برای کلمپ اتوماتیک استفاده ننمایید. کلمپ اتومات یا دریچه بدون نیاز به سوزن به منظور ارتقای سلامت بیماران و کاهش ریسک های مرتبط با بیماران و کادر درمان طراحی شده است. در خصوص کادر درمان ریسک اصابت سوزن آلوده به بدن آن ها را به صفر می رساند و برای بیماران از خونریزی، آمبولی هوا و عفونت جلوگیری می کند.

چرا لومن های کاتتر KIMAL شفاف نیستند؟

به دلیل استفاده از طراحی منحصر به فرد Multi Tube و همچنین به دلیل تاکید به راحت تر دیده شدن کد گذاری رنگی لومن ها تا ریسک تزریق اشتباه داروها به لومن ها و تداخل دارویی به حداقل برسد.

تکنولوژی Multi Tube چیست؟

با هدف افزایش فلو و کاهش اغتشاش و گرفتگی در لاین ها این کاتترها به صورت لاین های کاملاَ مجزا از هم طراحی و تولید شده و در بخش انتهایی به یکدیگر متصل شده اند. درنتیجه استفاده از این تکنولوژی هاب حذف شده که خود موجب کاهش آمار عفونت در کاتتر می گردد.

آیا کاتترهای KIMAL تحت پوشش بیمه است؟

بله

سبد خرید

شرکت آذرمدیک با قدمت چهل ساله در ایران ، با هدف ارائه آخرین نوآوری های بهداشتی و درمانی و گسترش استفاده از تجهیزات نوین پزشکی در راستای اهداف بلند مدت نظام سلامت کشور، در حال حاضر افتخار دارد بعنوان نماینده انحصاری کمپانی کیمال (KIMAL)انگلستان که یکی از برترین تولیدکنندگان کاتترهای داخل عروقی دنیا می باشد کاتترهای نسل جدید دیالیز موقت ، دائم و ورید مرکزی (CVC) را که از تکنولوژی های نو و آخرین فناوری های ساخت تجهیزات بهره گرفته اند را برای اولین بار در ایران عرضه نماید.

طراحی و پشتیبانی شده توسط : شبکه اینترنت سان